Kreatywna mama – jak wykorzystać klej termotopliwy do ozdobienia domu?

Bycie mamą to jak powszechnie wiadomo zajęcie na pełen etat. Wymaga nie tylko cierpliwości w opiece nad dzieckiem, ale także kreatywności w kwestii radzenia sobie z wieloma obowiązkami na raz. Dla niektórych pań, czas spędzony na zabawie z pociechą to również okazja do obudzenia artystycznej duszy i przygotowywanie wspólnie z dzieckiem drobnych przedmiotów, które mogą służyć następnie do ozdoby domu. Continue reading „Kreatywna mama – jak wykorzystać klej termotopliwy do ozdobienia domu?”

spiace dziecko

Niezbędnik rodziców – niania elektryczna do domu i na działkę

Elektroniczna niania do urządzenie, którego zalet nie trzeba chyba specjalnie opisywać. Dzięki niej można zostawić śpiące dziecko samo w sypialni i bez stresu poświęcić się pracy w domu lub w ogrodzie. Niania szybko zaalarmuje rodzica, gdy malec obudzi się i zacznie płakać, a nawet wtedy, gdy pojawi się u niego tzw. bezdech. Jak wybrać najlepszą nianię elektroniczną?
Continue reading „Niezbędnik rodziców – niania elektryczna do domu i na działkę”

okular przeciwsłoneczne dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Oczy dziecka są bardzo wrażliwe. Kiedy pojawia się ostrzejsze słońce – już wiosną, należy odpowiednio je chronić. Czy wystarczy zwykła czapka z daszkiem osłaniająca oczy, czy lepiej zdecydować się na okulary przeciwsłoneczne dla dzieci? Jeśli tak, to jakie wybrać? Czy warto kupować okulary w sklepach wielobranżowych, czy lepiej u optyka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym tekście. Continue reading „Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci”

Pierwsze łóżeczko dla dziecka – jak przyzwyczaić do niego naszą pociechę

Jeszcze przed porodem przyszła mama słyszy – wyśpij się na zapas, bo jak się maluch urodzi to już nie pośpisz. Ile w tym prawdy? Czy faktycznie rodziców niemowląt czekają już tylko noce pełne płaczu, karmienia i obolałych pleców od noszenia? Dużo zależy od samych rodziców. Może się okazać, że już pierwsze łóżeczko dla dziecka, będzie jego ukochaną oazą snu. To nie bajka! To sprawdzone sposoby mam (i autorki)!
Continue reading „Pierwsze łóżeczko dla dziecka – jak przyzwyczaić do niego naszą pociechę”