Pyszne śniadanie dla dzieci – sery

Pierwszy posiłek, który podajemy rano naszemu dziecku powinien dodać mu energii na nadchodzący dzień pełen nowych doznań i wrażeń. Kremowy serek naturalny lub smakowy, którym posmarujemy kanapkę to źródło białka, a smakowe serki homogenizowane są bogate w wapń i witaminę D. Sprawdźmy, jak skomponować śniadanie ze zdrowych i pożywnych składników tak, aby zasmakowało nawet największemu niejadkowi. Continue reading „Pyszne śniadanie dla dzieci – sery”

Wkładki laktacyjne – do czego służą?

Kto nigdy nie rodził, nie wie, czym są wkładki laktacyjne. Sama nazwa brzmi nieco dziwnie, ale nie ma potrzeby się stresować, gdyż są to po prostu małe kawałki materiału, które mama karmiąca wkłada do biustonosza, kiedy pojawia się wyciek pokarmu. Niepozorna wkładka może uchronić kobietę przed pojawieniem się krępujących plam na bieliźnie i ubraniu.
Continue reading „Wkładki laktacyjne – do czego służą?”

podgrzewacz do butelek

Jak wybrać dobry podgrzewacz do butelek?

Podgrzewacz do butelek to jedno z urządzeń, bez których naprawdę trudno się obejść. Wielu rodziców wręcz nie wyobraża sobie bez niego życia. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ pozwala on na równomiernie podgrzanie mleka oraz innych pokarmów, a także utrzymuje stałą temperaturę żywności, co bardzo ułatwia karmienie, zwłaszcza w nocy. Co ważne, podgrzewacz zachowuje wszystkie wartości odżywcze pokarmów. Jak wybrać najlepszy podgrzewacz? Continue reading „Jak wybrać dobry podgrzewacz do butelek?”